Wkładki ortopedyczne Łódź

Wkładki wykonywane na wymiar, termoformowalne, indywidualnie dopasowane do każdej stopy.

Stopy to podstawa biomechanicznej konstrukcji człowieka. Codzienne chodzenie oraz długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej na płaskim i twardym podłożu, sprzyjają wadliwemu ustawieniu stóp. Pojawia się pytanie co robić, aby wspomóc nasze nogi i przeciwdziałać degradacji ich funkcji?

Jedną ze sprawdzonych metod przeciwdziałania rozwojowi zaburzeń funkcji lokomocyjno – podporowej stóp jest zastosowanie anatomicznych, idealnie dopasowanych do każdej naszej stopy termoformowalnych wkładek profilaktyczno-korygujących.

W trosce o najwyższą jakość usług, w naszym gabinecie pracujemy na najnowocześniejszych sprzętach i materiałach renomowanej francuskiej firmy Podiatech Sidas Medical, która od ponad 40 lat jest liderem europejskim w dziedzinie ortotyki. Bardzo wysoka jakość i precyzja sprzętu do diagnostyki oraz cechy materiałów, z których wykonujemy wkładki, przynoszą doskonałe rezultaty diagnostyczno – lecznicze.

Całkowity czas wykonania diagnostyki stóp i wkładek ortopedycznych wykonanych na mierę w gabinecie Happy Feet Łódź, to około 60 - 90 minut. Jesteśmy ortotykami, wkładki indywidualne tworzymy sami na miejscu, dzięki temu zaoszczędzamy czas pacjenta, nie ma potrzeby przyjeżdzać drugi raz po odbiór wkładek, wychodzi od nas pacjent z gotowymi wkładkami! 

Etapy tworzenia indywidualnych wkładek w gabinecie Happy Feet Łodź

  1. Pobieranie odcisku stopy w pozycji skorygowanej. Badanie wykonywane jest w poduszkach próżniowych umożliwiających utrwalenie obrazu korekcji stopy.
  2. Formowanie wkładki na ciepło z materiałów termoformowalnych na bazie odcisku stopy.
  3. Indywidualna korekta wad poprzez dopasowanie elementów korygujących dla każdej ze stóp.
  4. Efekt końcowy – gotowe indywidualne wkładki ortopedyczne dopasowane do każdej stopy.

Zobacz rodzaje wkładek
Zobacz jak wygląda badanie


Skontaktuj się z nami

Lokalizacja gabinetu: ul. Wigury 7 (lokal 28/1), 90 - 302 Łódź


Wizyty umawiamy na konkretny dzień i godzinę


Zobacz pełne dane kontaktowe