Kontakt

Aby się z nami skontaktować wypełnij poniższy formularz. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych - firmę Happy Feet Katarzyna Kozińska, ul. Pilota Stanisława Wigury nr 7 lok. 28, 90-302 Łódź, NIP 7292417608, zgodnie z Polityką prywatności, dla potrzeb procesu kontaktowego.

 

Happy Feet

ul. Wigury 7, lokal 28/1, 90 - 302 Łódź

607 909 967

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internet: www.happy-feet.com.pl

Wizyty umawiamy na konkretny dzień i godzinę. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 607 909 967  lub online.

WSKAZÓWKI JAK TRAFIĆ DO HAPPY FEET.

Wejście do gabinetu jest z boku budynku. Przy numerze ulicy Wigury 7 jest nasz szyld, z logo naszej firmy. Z boku budynku jest szlaban na parking. Można z niego skorzystać, zawsze jest wolne miejsce. Każda rozpoczęta godzina to koszt 4 zł. 

Wejście do gabientu jest z boku budynku, za szlabanem należy skręcić w lewo, na patio a po prawej stronie, na parterze jest wejście do klatki D. Prosto, aż do gabinetu 28/1 - tutaj jesteśmy:)

 

 

 

Wskazówki dojazdu: Gabinet Happy Feet znajduje się przy ulicy Wigury 7, między ulicą Sienkiewicza a Piotrkowską. Auto można zaparkować wzdłuż ulicy Wigury (parkometr) lub wjechać na parking, który znajduje się tuż za budynkiem, tam gdzie widać z ulicy portiernie i szlaban. Miejsce zawsze gwarantowane, opłaty takie jak w parkometrze.
Aby dostać się do gabinetu Happy Feet należy z ulicy Wigury przejść portiernię (tam gdzie jest szlaban) i skręcić tuż za nią w lewo na patio.