Sport daje nam siłę, napędza do działania, motywuje. Niestety czasami jest powodem kontuzji, urazu czy zwykłego przemęczenia. Dlatego każdy sportowiec, zarówno amator jak i zawodowiec wie jak ważne jest kompleksowe podejście do aktywności i treningu. Na sukces i ciągłe poprawianie swoich wyników składa się częstotliwość oraz odpowiednio przeprowadzony trening, rozgrzewka, rozciąganie, rozluźnianie, odnowa biologiczna ale i odpowiednio dobrany sprzęt do ćwiczeń, w tym przede wszystkim obuwie. I tu pojawia się pytanie „ Czy tak wiele rodzajów stóp można ubrać w ten sam but?” Nie ma możliwości wybrania butów, nawet tych najlepszych, których fabryczne wkładki skorygują nieprawidłowości stóp pod kątem indywidualnej budowy anatomicznej.

Dlatego Wszystkim osobom aktywnym, sportowcom, biegaczom, narciarzom, kolarzom, tenisistom polecamy zastosowanie profesjonalnych, indywidualnie dopasowanych do danej stopy wkładek termoformowalnych, mających korzystny wpływ na pozycję stawów, napięcie mięśni oraz postawę ciała w trakcie ruchu. Bolą Cię stopy, ulegasz często kontuzjom, posiadasz nawracające odciski? Nie martw się, nie musisz rezygnować z aktywności, zainwestuj we wkładki Sidas:

  • Poprawiają ergonomię ruchu, korygując dysfunkcje biomechaniczne (np. odciążając łuk podłużny i poprzeczny stopy).
  • Wspomagają prawidłową pracę stopy, zmniejszają podatność na kontuzje, przeciążenia, urazy.
  • Prawidłowo rozkładają ciężar ciała podczas treningu.
  • Poprawiają komfort treningu, dają maksymalną wygodę i wsparcie dla stóp.
  • Zapobiegają rozwijaniu się stanów patologicznych w obrębie stóp, będących źródłem istotnego pogorszenia komfortu życia.
  • Niwelują silne dolegliwości bólowe pojawiające się w okolicach stóp, kolan, kręgosłupa.
  • Bardzo dobrze amortyzują stopę, co pozytywnie wpływa na prace innych stawów podczas ruchów (kolanowych, biodrowych).
Czytaj więcejSkontaktuj się z nami

Lokalizacja gabinetu: ul. Wigury 7 (lokal 28/1), 90 - 302 Łódź


Wizyty umawiamy na konkretny dzień i godzinę


Zobacz pełne dane kontaktowe