O mnie

Całe życie uprawiam czynnie sport, jestem pasjonatką. Bieganie, pływanie, narty, rower. Każda okazja jest dobra, aby się poruszać. To pobudza do działania, daje siłę, wiarę, poczucie satysfakcji. Przez lata trenowałam lekką atletykę, ukończyłam AWF. Sama od 11 lat zmagałam się z problemem obrzęków w obrębie prawej stopy, nasilającego się podczas aktywności fizycznej czy przemęczenia. Żadna diagnoza lekarska nie była jednoznaczna. Kiedy 2 lata temu zaczęłam systematycznie biegać, temat obrzęków oraz ból stopy niestety się nasilił. Ponieważ nie chciałam rezygnować z biegania, zaczęłam bliżej przyglądać się swoim stopom, szukać innych źródeł moich problemów. I tak trafiłam do gabinetu w Krakowie, w którym wykonałam szczegółowe badanie diagnostyczne stóp, ukazujące moje pewne dysfunkcje w ich obrębie, o których wcześniej zupełnie nie pomyślałam.

Pierwsze wkładki, które wykonałam do butów do biegania znacznie poprawiły mój komfort w trakcie treningów. Od tego czasu zaczęłam mocniej zgłębiać temat podologii, pewnych dysfunkcji w obrębie stóp, ich znaczeniu w kontekście zdrowia i naszego samopoczucie. Poznałam rodzaje wkładek dostępnych na rynku, ich formę tworzenia, przeznaczenie oraz zalety. Doszłam do wielu bardzo ciekawych wniosków. Okazuje się, że już same wkładki indywidualnie tworzone i dopasowane do każdej naszej stopy, są niczym lek na wiele dolegliwości. Sama się o tym przekonałam, stopy nie bolą, treningi nie sprawiają już problemu a wkładki, które noszę do obuwia zarówno sportowego jak i codziennego zdecydowanie poprawiły komfort mojego funkcjonowania.

W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”, zachęcam i zapraszam wszystkich Państwa do wykonania pełnej diagnostyki stóp i zapoznania się z tematem indywidualnie dopasowanych wkładek korekcyjnych. 

Przekonajcie się sami, Happy Feet - Happy People!

Skontaktuj się z nami

ul. Wigury 7 (lokal 28/1), 90 - 302 Łódź

607 909 967

gabinet@happy-feet.com.pl